Ne yapıyoruz?

The Web İstanbul konferansı, eğlenceli, ilham verici eşsiz deneyimler yaratmayı hedefleyen bir pazarlama iletişimi konferansıdır.

Bu konferans, katılımcıların dijital pazarlama alanındaki küresel trendleri algılayışlarına derinlik katarak, Türkiye’deki mevcut durumu dünyadaki gelişmelerle kıyaslamalarına yardımcı olacak bir etkileşim platformudur.

 

Kimlerle konuşuyoruz?

Konferansımız, dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, medya temsilcileri, akademisyenler, iş dünyasının önde gelenleri, ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişilerle etkileşim kurabilmek amacıyla tasarlanmıştır.

İzleyicilerimiz, günün azımsanmayacak bir kısmını bilgisayar başında, sosyal mecralarda, internet haber kaynaklarında, bloglarda ve diğer dijital iletişim mecralarında geçiren, tasarım, inovasyon, kullanıcı deneyimi ve internet iletişimindeki trendlere ilgi duyan, özgün içerik, yenilikçi fikirler ile küresel trendleri yakından takip eden kişilerdir.

 

Farkımız nerede?

The Web İstanbul konferansı; yeni trendlere hakim, interaktif mecraları özümsemiş bir konuşmacı portföyü ve özgün içerik sağlayan sunumlarla pazardaki eksikliği gidermeyi amaçlamaktadır.
Konuşmacılarından sunumlarına, sunumların içeriklerinden anlatılış tarzlarına, konferansın başından sonuna kadar, katılımcıların pazarlama iletişimi anlayışlarına derinlik ve yeni bir boyut kazandıracak nitelikte bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Amacımız, en son trendleri takip etmek ve yeni yaratıcı fikirlerin ilham kaynağı olabilmektir.

 

Nasıl bir deneyim sunuyoruz?

The Web İstanbul güncel ve yenilikçi yapısından ötürü genç, renkli, dinamik, çok sesli ve eğlenceli bir platformdur.

Bilgi odaklı ve eğitici olduğu kadar eğlenceli ve ilham verici bir içerik üzerine kuruludur.

Hedefimiz konferansın başından sonuna kadar her aşaması bir sonrakini tamamlayacak şekilde kurgulanmış, akıl oyunlarıyla dolu bütünleşik bir deneyim sunmaktır.